Pas postimeve të fundit ku Luana dogji rrjetin dhe u komentua shumë është rikthyer në Tiranë për të rifilluar punën për këtë sezon të ri televiz.

Moderatorja ka postuar një foto ku shkruan se po shkon në zyrë dhe se është gati për sezonin e ri.

Mirëpo fansat janë hedhur direkt duke komentuar pamjen e Luanës e cila dukej shumë ndryshe në foto. ‘Qenke zgju keq sot’, Po këtë surrat ce ke?’,’Po kjo kush është’ ishin disa nga komentet.

Në fakt Luana duket ndryshe për shkak se në këtë foto është shfaqur pa make up siç e kemi parë gjithmonë.

Loading...