ShowBiz

FOTO/ Ngjashmëria e Jonida Maliqit me motrën e saj do t’ju befasojë

Jonida Maliqi  njihet si një nga këngëtaret më me stil në skenën shqiptare.

Edhe pse ka kohë që  i ka munguar publikut  me projekte të reja, këngëtarja di t’i mbajë të informuar fansat e saj për aktivitete e saj dhe momentet më të veçanta  nga përditshmëria.

Veç imazheve, përmes të cilave tregon stilin saj të veçantë, këngëtarja në profilin e  saj në Instagram, lë hapsirë edhe për miqtë dhe  familjarët e saj. Një foto që ka publikuar së fundi në të cilën ajo shfaqet së bashku me motrës  saj Xhildën, me siguri ka bërë shumë fansa që të fërkojnë sytë.   Edhe pse njëra është brune dhe tjetra bionde, ngjashmëria mes dy motrave është aq e madhe , sa vështirë të njihen nga njëra tjetra.

auto_2d37b5da19bc9e63a85b2dfd59d265981492687145

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top