ShowBiz

FOTO/ Sot është një ditë tepër e veçantë për Salsano Rrapin dhe bashkëshorten e tij

auto_screenshot_131484146426

Margi, vajza e aktorit dhe moderatorit të ‘Portokallisë” Salsano Rrapit feston ditëlindjen e saj të parë.

Ndërsa prindërit e vogëlushes kanë përgatitur një festë për ditëlindje dhe një tortë shumë të bukur  me disa personazhe të filmave vizatimorë. Salsano dhe Erjona kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjete sociale një foto të tortës.

Miqtë dhe fansat e kanë uruar vogëlushen, e cila sot mbush 1 vjeç.

Image

To Top