Sport

FOTO:Çfarë pasioni – Simeone i çmendur “luan’ me lojtarët e tij për skaj autit

72614-kakva-pasija-ludiot-simeone-igrashe-zaedno-so-svoite-igrachi-pokraj-aut-linijata

Diego Simeone, trajner i At. Madrid është i njohur për reagimet e tij emotive për skak vijës së autit.

Ai është i njohur si motivues i madh dhe kjo u pa edhe në ndeshjen kundër Sevillës në fundjavë. Argjentinasi sërish ishte në element, duke motivuar lojtarët e tij. Shikojini fotografitë që transmetojnë pasionin e tij për futbollin.

 

 

To Top