Mimoza Shkodra është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun.
Ajo ka vite që është pjesë e skenës muzikore shqiptare e që ka sjell këngë dhe hite mjaft të pëlqyera, shkruan lajmi net.

Përpos kësaj, Shkodra ka plot sharm dhe elegancë që siç duket e tillë ka qenë edhe nga fëmijëria. Në një foto të ndarë me ndjekësit, Shkodra rikthehet në kohë kur ishte 6 vjeçe.

“Eh…..sikur te kthehesha edhe nji her 6 vjeçe 😜🍬🍂”, ka shkruar ajo.

Nga ana tjetër ajo po vazhdon me projekte të suksesshme muzikore e padyshim se edhe lidhja me Seldin po i ecën tejet mirë./Lajmi.net/

Eh…..sikur te kthehesha edhe nji her 6 vjeçe 😜🍬🍂💃🏼💃🏼

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Loading...