Alketa Vejsiu është këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare e cila ka kohë që po merret vëtëm me prezantim.

Ajo ka prezantuar disa emisione të suksesshme gjatë kësaj kohe që kanë thyer cdo rekord të shikueshmërisë.

Alketa në cdo postim të saj duket më e kuruar dhe në tjetrin dhe tërë kohën mbrapa saj ka një fotograf profesional. Por këtë herë nuk ka ndodhur kështu, shkruan Indeksonline. Ajo në një fotografi të postuar në rrjetin social “Instagram” shfaqet duke bërë një selfie në një pasqyrë dhe me të vertetë duket më ndryshe se zakonisht.

Shikoni se si ngjanë Alketa në një “selfie”

Loading...