Françeska Jaçe nuk ndalon së provokuari nëpërmjet imazheve.

Në disa të tilla të publikuara ditë më parë ajo dukej tejet joshëse mirëpo me një të fundit i ka vënë kapakun, shkruan lajmi.net

”Gati për disa aventura’, ka shkruar ajo pranë fotos në të cilën shihet me bikini dhe poza që ka marrë ‘përvëlon’./Lajmi.net/

Loading...