ShowBiz

Fshijnë të gjitha fotot bashkë, ndahen Çiljeta dhe Alban Hoxha? (FOTO)

albani-cili-696x392

Ditën e sotme po qarkullon gjerësisht në media lajmi i ndarjes mes Çiljetës dhe Alban Hoxhës, por sa është e vërtetë kjo gjë?

Ata të dy kurrë nuk e konfirmuan lidhjen, edhe pse nuk ngeli i madh e i vogël pa e ditur për marrëdhënien sentimentale mes dy të famshmëve shqiptarë. Që të dy kanë fshirë çdo foto që kishin me njëri-tjetrin, çka ka lënë të kuptohet për një ftohje të marrëdhënies.

Megjithatë, edhe këtë herë ata nuk kanë dhënë asnjë deklaratë për miqtë e tyre gazetarë, duke e mbajtur sekret deri diku. Por pavarësisht veprimit të pakuptueshëm, Çiljeta dhe Albani ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale e janë parë sëfundmi bashkë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top