jatë ditës së djeshme rreth orë 17:40 në Kumanovë në rrugën “Sredorek”, 26 vjeçari nga Italia, duke drejtuar furgonin ka goditur një fëmijë dy vjeçar nga Kumanova, njofton Medial.mk.

Fëmijës i është dhënë ndihma mjekësore në spital ku janë konstatuar lëndime të rënda trupore, dhe ku është dërguar në mjekim në Kompleksin Klinik “Nëna Terezë” në Shkup. Është bërë këqyrja e vendit të ngjarjes. /Medial.mk/

Loading...