Genta Ismaili ka kohë që ka paralajmëruar projektin e saj të ri, i cili është i shoqëruar edhe me videoklip dhe do të dal shumë shpesh.

Por në imazhet e fundit ajo ka treguar se është dukur elegante në fustanin e zi në klip, transmeton Indeksonline.

Por këtë elegancë ajo e ka shfrytëzuar që të tregoj të pasmet, imazhe këto që i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ndryshe, Genta në këto imazhe shfaqet e grimuar shumë rëndë saqë nuk vërehej asnjë e metë në fytyrën e saj

Loading...