Glazgow Rangers barazoi pa gola me Shkupin, duke u kualifikuar për në fazën e dytë në Ligën e Europës.

“Jam i kënaqur me rezultatin dhe kualifikimin në turin e dytë në Ligën e Europës. Sonte pamë një Rangers me dy fytyra. Kishim organizim të mirë dhe lojë të mirë, megjithatë në 30 minutat e para jo edhe të qartë, pasi duhej që ta qarkullonim topin më mirë. Nuk krijonim raste. Duhet ta përmirësojmë lojën në ndeshjet e ardhshme”, tha Gerrard, trajner i Glazgow Rangers.

Loading...