Ajo është ndër femrat më të suksesshme shqiptare në atletikë dhe fitnes.

Geta Beqa, e cila me shumë meritë ka arritur të fitojë shumë çmime ndërkombëtare me trupin dhe fizikun e saj, ajo nuk po ndalet, shkruan Kosovarja.

Ajo gjatë gjithë kohës publikon foto dhe video ku shihet duke ushtruar, mirëpo kësaj radhe ajo vjen më tërheqëse se asnjëherë më parë.

Duke bërë lëvizjet e këmbës, Geta vë në pah të pasmet e saj, që nuk duan edhe aq koment.

Për më shumë, shikoni pamjet e publikuara nga ajo. /Kosovarja/

Loading...