Është ndër ato femra që po na bën krenarë nëpër botë.

Geta Beqa po vazhdon të na mahnitë me paraqitjet e saj, e cila njëkohësisht po vjen me fitore dhe medalje të shumta në fitnes, shkruan Kosovarja.

Përveç sukseseve në karrierë, Geta po merr vëmendjen edhe me trupin e saj, e cila çdo herë komentohet për fizikun.

Këtë e ka dëshmuar edhe sot, me anë të një videoje të publikuar në Instagram ku shihet ajo duke ushtruar, teksa xhirohet nga prapa.

Të pasmet e saj janë fokusuar në video, duke lënë imagjinatën e lirë.

Shikojeni dhe binduni edhe ju. /Kosovarja/

Loading...