Baba-StarsGetoar Selimi ka postuar fotografi të klipeve të reja nga tri artistët e labelit Babastars.

Shumë këngë janë lansuar deri tani për këtë verë nga artistët e Babastars dhe shumica nga ato janë bërë menjëherë hite.

Së fundmi ka ardhë edhe bashkëpunimi i Skivit me Samantën dhe Geti ka bashkuar në një fotografi pamje të tri prej djemve në klipet e tyre të fundit.

Agoni, Visari dhe Cozman janë nga artistët që kanë bërë ndaras bashkëpunime me këngëtare të ndryshme dhe me ta Geti është shumë kenar.

Geti ndryshe së shpejti sjell bashkëpunimin me Majkun. /Telegrafi/

Loading...