Me flokë të lëshuar e me grim që po i shkon për fytyre Gili po duket shumë bukur

Këngëtarja e mirënjohur, Fevzije Konushevci – Berani e njohur si Gili është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Edhe pse është shumë e angazhuar, këngëtarja asnjëherë nuk i harron fansat e saj me të cilët ndan momente nga jeta e saj, shkruan rtv21.tv

Gili në rrjetin social në Instagram mbi 47 mijë ndjekës, dhe ajo  ndan shpesh me fansat e saj fotografi të këndshme, e së fundmi ajo ka publikuar një  fotografi të vetën për të cilën ka marrë komente të shumta nga

Këngëtarja 52 vjeçare me flokë të lëshuar, e me një grim që po i shkon për fytyre, në këtë imazh po duket shumë bukur.

Loading...