Një person i vdekur është gjetur dje në një dhomë hoteli pas poliklinikës “Bit Pazar”, në Shkup, shkruan Gazeta Lajm. Rasti në polici është denoncuar rreth orës 20 nga Ndihma e shpejtë.

Personi i gjinisë mashkullore është gjetur i shtrirë në dysheme me gjurmë gjaku dhe metadoni. Bëhet fjalë për personin me iniciale B.M.

 

Loading...