Maqedoni

Gjendet i vdekur shtetasi i Greqisë në Maqedoni

greqi-1_1507813040-9748514

Një shtetas i Greqisë është gjetur i vdekur në një parking në Prilep, ka bërë të ditur MPB, transmeton Express.

Sipas policisë, dje rreth orës 23:50 ne Prilep është denoncuar se në një hapësirë për parkim në makinën “Nisan Mikra” me targa të Greqisë, është gjetur i vdekur B.M (49).

Nga ana e Mjekut është konstatuar vdekje pa shenja të dhunës. Hetim në vendngjarje është kryer nga ana e Prokurorit Publik dhe ekip i SPB Prilep.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit është dorëzuar për obduksion./Express/

To Top