Një person është gjendur i vdekur në vdekur në një veturë në afërsi të qarkores, informojnë nga MPB-ja.

Dje në orën 10 në SPB-në e shkupit ishte raportuar se në qarkoren në mes fshatrave Orman dhe Volkovë, në drejtimin nga Shkupi për në Tetovë, në një makinë të parkuar është gjetur i vdekur M.M. (71) nga Shkupi.

Nga ana e mjekëve është konstatuar vdekje pa shenja dhune.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit iu dha familjes për varrim.

Loading...