Në Ligën B u luajtën dy takime, i pari, ai mes Çekisë dhe Ukrainës, që përfundoi 1-2, i përket Grupit 1, ndërsa në Grupin 4 Uellsi shkatërroi 4-1 Irlandën.

Në Ligën C u zhvilluan dy sfida në Grupin 3. Norvegjia mposhti 2-0 Qipron, ndërsa Sllovenia u dorezua 1-2 ndaj Bullgarisë.

Në Ligën D, në Grupin 1, Gjeorgjia fitoi 0-2 në fushën e Kazakistanit ndërsa Letonia barazoi 0-0 me Andorrën, kurse në Grupin 4 Armenia iu imponua 2-1 Lichteinsteinit dhe Maqedonia 0-2 Gjibraltarit.

Loading...