Robert Berisha së fundi është i angazhuar si konkurrent në “Dance with me Albania”, andaj qëndron larg familjes, shkruan lajmi.net.

Përmes një fotografie të postuar në InstaStory, këngëtari i ka dedikuar fjalë zemre vajzës së tij Renee.

“Gjithçka e imja”, ka shkruar ai mbi fotografinë, ku shihet duke e puthur në buzë vajzën.

Kujtojmë që Roberti së fundi ka publikuar duetin “Çuna dhe goca”, me Eneda Tarifën dhe Kastro Zizon. /Lajmi.net/ 

Loading...