Në orët e para të mëngjesit të sotëm të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Tiranë.
Sipas policisë në lagjen “Bruk”, në rrugën “Shkëndija” është qëlluar me armë zjarri në drejtim të pjesës së jashtme të banesës së shtetasit A. L., rreth 64 vjeç.
Mesohet se banesa i perket babait te gazetares se kronike Klodiana Lala.
Nuk ka dëme në njerëz.
Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Loading...