Ka qenë shpesh në vëmëndje për shkak të fotove të saj mjaft provokuese dhe duket se edhe këtë herë mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, Beniada, ka goditur sërish.
Ajo shfaqet në storyn e gazetarit të shoëbizit Ervin Kurti dhe të dy janë në shtrat.

Krahas videos Kurti ka shkruar: “Ça gjumi do bëjmë! Po gërhite do të të hedh nga krevati,”-ka shkruar gazetari gjithnjë në kuadrin e shakasë mes tyre. Nuk është hera e parë që ata shfaqet sëbashku si dy miq mjaft të mirë./Gazeta Express/

Loading...