Ylli i televizionit, Kim Kardashian, njihet për postimin e fotove provokuese.

Pavarësisht kritikave të fansave të saj, Kim nuk ndalet.

Këtë herë ajo ka postuar një foto ku shfaqet e shtrirë dhe gjysëm e zhveshur, duke biseduar në kamera me mikun e saj të ngushtë, i cili kishte ditëlindjen.

Mert Alas, është fotografi me famë botërore, të cilit Kim Kardashian i uron një ditëlindje të bukur, gjysëm e zhveshur nga shtrati.

Loading...