Futbollisti shqiptar dhe gruaja e tij Leonita njihen që kanë raport shumë të mirë mes vete dhe këtë e shfaqin nëpërmjet postimit të fotografive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Së fundmi ishte Leonita ajo e cila e ka publikuar një fotografi ku shihet e përqafuar nga Graniti.

Imazhi është realizuar në qytetin e Londrës ndërsa pëlqimet dhe komentet pozitive nga fansat nuk kanë munguar./Lajmi.net/

Loading...