Granit dhe Leonita Xhaka po shijojnë pjesën më të mirë të vitit në një vend tejet luksoze.

Çifti i pasur nga këto pushime të shtrenjta po vijnë me imazhet më të bukura, përcjell ORAinfo.

Graniti si asnjëherë më parë po publikon edhe fotografia nga privatësia e tyre.

Për më shumë shikoni këtë imazh nga plazhi.

Loading...