Ka kohë që e kanë paralajmëruar.
Kënga “Gurbetqari” nga Gold AG dhe Shyhrete Behluli tashmë është publikuar, shkruan lajmi.net

Teksti u shkrua nga reperi dhe Nexhmije Muhaxheri, muzika u bë nga Shyhretja kurse orkestrimi nga Alban Furtuna.

“Gurbetqari” u finalizua edhe me klip nga EMF Creative.