Maqedoni

Hajduti kapet live teksa kryente vjedhje në Qendrën Klinike në Shkup (VIDEO)

1-826

Një përdorues i Facebook-ut ka shpërndarë një video që tregon kapjen e një hajduti që u kap në veprim në rrethin e Qendrës Klinike në Shkup, njofton TetovaSot.

Vjedhja është kryer tek makinat e parkuara në parkingun e Klinikës, dhe pamjet tregojnë se si sigurimi i klinikës, në të cilën sipas dëshmitarëve, hajduti u është dorëzuar njesisë policore “Alfa”.

Hajduti thuhet se ka vjedhur çanta nga makinat, dhe nuk ishte as i delikat, makinat nuk i ka hapur, por ua ka thyer xhamat.

 
https://www.facebook.com/marjan.tuskaloski/videos/10204595830811965/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top