Një person është hedhur nga ballkoni i shtëpisë ku jetonte, dhe aktualisht ndodhet në gjendje kritike.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të enjteje, në Gramsh.

Mësohet se 84-vjeçari Xh. K., është hedhur nga ballkoni i shtëpisë dy katëshe, ku si pasojë e përplasjes ka pësuar dëmtime të shumta.

Ai u dërgua nga të afërmit me shpejtësi në spital, ku mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Bazuar nga hetimet paraprake dhe dëshmitë e familjarëve, rezulton se i moshuari ishte i sëmurë mendor dhe akti i rëndë është kryer në kushtet e tronditjes psikoloagjike.

Gjithsesi për të zbuluar më shumë mbi këtë rast, nga ana e policisë po kryhen veprimet e rastit..

Loading...