Një grabitje e armatosur ka ndodhur mbrëmë pas mesnate në qytetin e Ferizajt.

Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se deri sa ishte në vendin e punës, tre persona të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur pazarin ditor rreth 500 euro dhe dy paketa cigare në vlerë 2000 euro.

Të dyshuarit kanë ikur me veturën pasat, e cila me vonë nga policia është gjetur e braktisur në autostradën e Ferizajt. /Telegrafi/

Loading...