Bebe Rexha është shqiptarja që çdo ditë po korrë suksese në botë.

Ditën e sotme, ajo ia ka përkushtuar tërësisht dukjes, ku nga qendra e depilimit vazhdoi tek dizejnerja, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Bebe ka publikuar një video në të cilën tregoi se çfarë fustani kishte veshur.

Meqë ai fustan nuk ishte numri i saj, këngëtarja kthehet prapa dhe tregon se si i ka mbetur tërësisht i hapur tek të pasmet e saj bombatike.

Duke mos e pasur fare kompleks, atë video e postoi në llogari të saj, duke befasuar të gjithë me këtë veprim. /Lajmi.net/