Reagimi i Seldit

Dy artistët e njohur, Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra i kanë dhënë fund lidhjes së tyre e cila ishte kurorëzuar edhe me fejesë në tetor të vitit 2017, shkruan rtv21.tv

Në rrjetet sociale  Seld dhe Mimoza vazhdojnë të marrin shumë reagimet nga ndjekësit e tyre të cilët duan t’i shohin prapë bashkë, teksa ka edhe nga ata që ofendojnë.

Në një video që ka publikuar sot Seldi, një ndjekës ka komentuar “Pihhhh kishe une po qes goca ktu Mimoza shkodra esht 🍇🍇 o kastravec”, teksa Seldi i është përgjigjur  ” o injorante e kam shum kollaj me tbo block por po tjap 1 keshill….. shif punet e tuja shpin tate dhe pastroje shpirtin e zi se mbake shum er tkeqe!”.

Ndryshe, Seldi dhe Mimoza së bashku kanë sjellë projekte të suksesshme si “Pare Pare”, “Dashni” dhe “Sa Kujtime”, të cilat numërojnë mijëra klikime në Youtube./21Media

Loading...