Sport

Ibraimi dhe Hasani luajnë ping pong futbolli, ja kush fitoi (VIDEO)

Hasani-Ibraimi

Ferhan Hasani dhe Marjan Radeski i janë bashkuar skuadrës së Shkëndijës në përgatitje për derbin e madh kundër Vardarit të shtunën, në Shkup. Në dhomat e zhveshjes Ferhan Hasani dhe Besart Ibraimi kanë luajtur një lojë ping pongu në futboll, që tregon atmosferën e bukur para derbit të madh. Shikojeni se kush ka fituar:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top