Ilda Bejleri shquhet për bukurinë që e karakterizon.

Prezantuesja shqiptare komentohet shumë nga mediat rozë veçmas për linjat trupore.

Së fundmi bukuroshja brune ka postuar në llogarinë Instagram një fotografi teksa ka veshur një fustan blu, ndërsa bie në sy gjoksi i saj dhe trupi si peshk.

Loading...