Këngëtarja Ingrid Gjoni së fundmi ka qenë aktive nëpër rrjete sociale.

E në këtë rrugë, ajo ka publikuar imazhe qoftë nga ato familjare e deri tek ato provokative, shkruan lajmi.net

Së fundi Ingrid Gjoni ka treguar këmbët seksi e veshur me xhinse të shkurtëra dhe me një xhemper të kuq që i shkon shumë.

Këngëtarja shqiptare është nënë e një djali dhe nëse e sheh nëpër fotografi është e vështirë ta besosh se ka pasur lindje./Lajmi.net/

Loading...