Sport

Iniesta gati kundër Atletico Madridit

3-iniesra

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka marrë një lajm shumë të mirë, vetëm dy ditë para ndeshjes me Atletico Madridin. Kjo pasi mesfushori Andres Iniesta është shëruar plotësisht nga lëndimi dhe është i gatshëm për të luajtur. Iniesta nuk ishte ftuar as nga Kombëtarja e Spanjës për dy ndeshjet e fundit të kualifikimeve për Kupën e Botës.

To Top