Një foto e fudit e cila po qarkullon në media po ngjall dyshime edhe për një lidhje mes fytyrash publike.

Bëhet fjalë për moderatoren Luana Vjollca dhe biznismenin e njohur Krenar Coçaj të cilët janë kapur ‘mat’ duke u shoqëruar së bashku.

Ende diçka nuk është zyrtarizuar por bjondina seksi dhe ish i dashuri i Dafina Zeqirit po kalojnë shumë kohë bashkë.

Loading...