Ato u bënë të njohura në vitin 2015 kur morën pjesë për herë të parë në “X Factor” britanik. Fjala është për Louisa Johnson dhe Chloe Paige të cilat kanë marrë edhe një herë vëmendjen e fansave, por kësaj here jo për muzikën dhe zërin e tyre të bukur, por për çmenduritë që kanë bërë gjatë pushimeve.Ato kanë vizituar Ibizën për të kaluar disa ditë relaksi, por duket se janë rehatuar më shumë secc duhej… Vajzat janë fotografuar teksa bënin plazh topless si dhe në skena të nxehta seksuale, kur Louisa i puth dhe i kafshon gjoksin 23-vjeçares. KLIKONI me poshte per ti pare fotot:

kh-paige-muzzed-1

kh-paige-muzzed-2

kh-paige-muzzed-3

Loading...