Një shqiptar në Itali u arrestua, pasi ka dhunuar gruan e tij. 36-vjeçari mësohet se e ka nisur sherrin për arsye banale.

Mediat italiane shkruajnë se gruaja ka qenë duke bërë punët e se burri i ka kërkuar që t’ia hekurosë mbathjet. Pas kësaj, nisi një sherr në prani të fëmijëve përkatësisht 9 dhe 3 vjeç. Gruaja më tej denoncoi dhunën dhe burri përfundoi i prangosur.

Loading...