Sport

Ja çka thotë Ronaldo për ndeshjen kundër PSG-së

1-ronaldoo

“Kjo ndeshje mes Real Madridit dhe PSG-së është një nga ato që mund të vendos një sezon të tërë. Ne do të luajmë kundër një skuadre të madhe me lojtarë të shkëlqyeshëm, të cilët i respektojmë shumë. Por ne kemi treguar se jemi një grup shumë i fortë, të bashkuar dhe me eksperiencë në këtë kompeticion. E dimë se duhet të bëjmë dy ndeshje të mira për t’u kualifikuar më tutje në Champions.”

“Gjithmonë përpiqem të jem në nivelin më të mirë dhe nganjëherë gjërat nuk shkojnë ashtu siç dëshirojmë, por përvoja na ka mësuar që duhet të vazhdojmë me shumë punë për të arritur qëllimet tona.” përfundoi 5herë fituesi i Topit të Artë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top