Bukuroshja Oriola Marashi ka qëlluar në shenjë, në orët e vona të së premtes, duke tronditur mendjet e gjithë meshkujve, me një nga fotografitë më seksi që ajo ka publikuar. Ajo shfaqet e shtrirë në parket, ndërkohë që në trupin e saj dominon lakuriqësia, pasi mban të veshur vetëm mbathje ngjyrë rozë dhe një bluzë por rozë, shumë të hapur në pjesën përpara, shkruan Syri.net. “Kur ai te thote: Shpirt do dal me Cunat sot”, është përshkrimi që Oriola i ka bërë kësaj fotografi dhe që ngjan si një lloj revolte seksi e saj kundrejt meshkujve që nuk ju kushtojnë femrave si ajo.KLIKO poshte ne foto per t’i parë fotot

Loading...