Ajo është 25 vjeç dhe ë femra më seksi në planet

Kate Upton eshte shpallur femra më e nxehtë në botë sipas revistës Maxim.

E cila i ka dedikuar faqen e parë modeles 25 vjeçare për botimin e muajit korrik/ gusht.

Kate eshte gruaja më joshese të planetit dhe lë pas Miley Cyrus, Taylor Swift dhe Hailey Baldwin, Gigi dhe Bella Hadid, Kylie dhe Kendall Jenner, apo Melania

“Punoj shumë me veten time, të ndihem mirë, të punoj dhe të jem e fortë” thotë ajo për Maxim.com. Të qënit e para në listën e 100 femrave më joshëse është çmimi i një pune shumë të madhe.

ImageImageImageImage

Loading...