Këngëtarja Fjolla Morina duket se është duke punuar për një projet të ri muzikor.

E bazuar nga posimet e fundit bashkëpunëtorja e saj është këngëtarja Fifi, shkruan lajmi.net

Ato të dyja po shihet shumë shpesh bashkë dhe mbrëmë ora katër e mëngjesit i gjeti krahë njëra-tjetrës duke punuar.

Fjolla nuk ka zbuluar ndonjë detaj tjetër vetëm se një gjë dihet, ajo po vjen me një këngë të re por a është bashkëpunim me Fifin apo ajo ia ka shkruar vetëm tekstin mbetet t’a shohim./Lajmi.net/

Loading...