ShowBiz

Ja pse Ronela Hajati ka nevojë urgjente për një dietë (Foto)

ronela-1_1484135244-6581376

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati duket se nuk e ka fare problem “shnetën”.

Ajo ka kohë që e ka lëshuar veten dhe nuk është kujdesur për vijat trupore, shkruan Indeksonline.

Ndonëse, këngëtarja shfaqet me një grim dhe veshje të bukur, linjat e saj e “tradhëtojnë” atë. Në fotografitë e publikuara në rrjetin e saj social “Instagram”, Ronela shfaqet plot dhjamë. Por, ajo nuk ishte gjithmonë kështu.

Ani pse ishte më e plotë, Ronela kishte një bark të sheshtë me vithe dhe bel të formësuar, çka e bënte atë të dukej seksi. Mos të harrojmë se Ronela është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, pasi ajo çdoherë sjellë hite.

Këngët e saja dëgjohen nëpër klubet e natës dhe mbesin gjatë në kujtesë.

ronela-6_1484135244-3387495 ronela-5_1484135244-6260541 ronela-4_1484135244-3871048 ronela-3_1484135244-5594985 ronela-2_1484135244-6172004

To Top