ShowBiz

Ja si duket Gjyste Vulaj për Shën Valentin…

27575591-323583021483817-776103343461236736-n

Pamja e saj komentohet më shumë se karriera e ndërtuar prej vitesh, shkruan Kosovarja.

Edhe pse një familjare, asnjëherë nuk i la anash angazhimet e shumta, mbrëmjet muzikore në qytete dhe shtete të ndryshme, kudo që ka shqiptarë.

Kësaj here ndodhet në Greqi, ku do të performojë në disa mbrëmje.

Veshja e saj është vërtetë për të gjitha komplimentet, po ashtu edhe linjat me që dihet se është nënë e dy fëmijëve.

E këtë e dëshmon imazhi në vazhdim./Kosovarja/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top