ShowBiz

Ja si suket shtëpia e Big Brother 9 (Foto)

1_1484218821-5726613

Big Brother Albania është në prag të nisjes , shumë diskutime po behën për banoret të cilët do të perzgjidhen , por nga te gjithat kemi mesuar se moderimi do të bëhet nga Arbana Osmani.

Drama vazhdon në media flitet se në shtëpin më të madhe në shqipëri një ndër konkurentët do të jetë dhe një serb , pos këtij kurioziteti flitet dhe si do jetë shtëpia e Big Brather Albania , do jetë një super luks apo do jetë më e thjeshtë se herave tjera.

Instagrami zyrtar i Big Brather Albania 9 ka publikuar një foto ku duket një pjese e shtëpis , kjo qe do jetë shtëpia me e famshme ë Shqipëri

To Top