Liberta Spahiu është një ndër moderatoret më të përfolura për jetën e saj sentimentale, sidomos pas thashethemeve për një lidhje të mundshme me kantautorin Flori Mumajesi.

Megjithatë gjërat duket se nuk janë duke shkuar aq mirë në jetën e saj personale, pasi ‘Liberta’ i ka çuditur me deklaratën thumbuese gjatë një postimi në Instagram

Bukuroshja shhkruan se:

Qaj, qaj djalë i mirë. Plot me zemër dhe dëshirë. Unë jam dashnorja jote.

Me sa duket ajo ka dashur të japi një mesazh kundrejt një personi që ende po mendon. Të jetë vallë një mesazh ky për Florin?

Image
Image
Loading...