Ish ministrja e brendshme Gordana Jankullovska kohë më parë lindi djalë kurse sot e ka prezantuar
në rrjete sociale. Djalin e saj e ka veshur me fanellën e ekipit të futbollit “Liverpool”, pasi që është
fanse e këtij klubi anglez.
“Ajo do të mbahet mend për montimet klasike kundër shqiptarëve, rrahjet dhe vrasjet e djemve tanë.
Tani që është bërë nënë a thua vallë i kujtohen djemtë që burgosi pa faj”, ka shkruar portali
Pancensure, duke publikuar edhe foton e ministres.

Loading...