Jennifer Lopez ka organizuar një festë të madhe për ditëlindjen e saj, të mërkurën mbrëma.

Jennifer ka mbushur për 48 vite, kurse festa për këtë përvjetor ka dashur të mbahet mend.

 

 

Glam slam in the city: The siren - whose hit songs include Jenny From The Block and Dance Again - was in a white-and-gold off-the-shoulder outfit

Bukuroshja shihet e veshur me një fustan të bardh kombinuar edhe me nuancat ari, kurse ajo që bije më shumë në sy është pjesa e krahëve e hapur.

A lot of paint: Her eyes had heavy shadow on and she was covered in bronze powder

Tortja e ditëlindjes, ishte shumë e veçantë, disa katëshe dhe me shumë lule.

Loading...