Moderatorja e njohur Jonida Shehu ka publikuar foton e parë të vogëlushes së saj Kristal.

Ajo është bërë nënë vetëm pak kohë më parë dhe gjatë ditës së sotme nuk nguroi të publikoi një foto të vogëlushes. “Vetëm ajo e bën diell”,-ka shkruar Jonida krahas fotos së publikuar.

12336