Cilësohet të jetë njëra ndër artistet më tërheqëse shqiptare.
Është kjo, Beatrix Ramosaj e cila shpesh rrëmben vëmendje nga pozat provokuese që zgjedh të ndajë me fansat, shkruan lajmi net.

E tillë është edhe në këto dy imazhet e fundit që ka publikuar në llogarinë personale Instagram, pamja e së cilës është për tu admiruar.

“Senet kanë ndryshu, sytë që kurrë nuk gënjejnë”, janë përshkrimet e imazheve.

Edhe pse në projekte nuk është edhe aq aktive, Ramosaj në rrjete sociale është mjaft e ndjekur dhe e komentuar.

“Pa ndjenjë”, mbetet kënga e fundit e saj që supozohet t’i jetë dedikuar ish të dashurit Ervi Cenollit. /Lajmi.net/

Senet kan ndryshu ??‍♀️ #PaNdjenje Glam ♥️ @makeupbysuela ✨✨

A post shared by B E A T R I X ⚡️ (@beatrixramosaj) on

Loading...